.

.

פקק דלת האביב עם פגוש גומי - חבילה של מגן קיר 4 ידית דלתות 3 ¼ אינץ 'עצירה דלת כבדה גמישה - פגוש קיר לבן רכוב נמוך לבית/משרדים/בתי ספר)

פקק דלת האביב עם פגוש גומי - חבילה של מגן קיר 4 ידית דלתות 3 ¼ אינץ 'עצירה דלת כבדה גמישה - פגוש קיר לבן רכוב נמוך לבית/משרדים/בתי ספר)

הערכת המבקרים:

ILS 7.50
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

קפיץ עצירת הדלת באורך 3 קצה גומי לבן רך רך - קצה הדלת שלנו מצויד בקצה גומי באיכות גבוהה המציע אפקט ריפוד חזק. התהליך כולו פשוט ופשוט, כך שלא תצטרך לדאוג להתקנתם. תחנת דלת האביב שלנו היא חומרת פרימיום לשיפור הבית. העשוי מפילוד סגסוגת באיכות גבוהה, אורך עצירה אורך 3. ✨ חבילת עצירת דלתות צבעונית ורב תכליתית - פקקים אלה מגיעים בשלושה צבעים שונים כולל ניקל, אפור כסוף וכרום. התקנת פקק קפיץ תתגלה כהחלטה חכמה מכיוון שלא תצטרך לדאוג לידיות הדלתות הפוגעות בקירות בביתך או את קולות הדלתות המשבשים שנגרמים אל הקיר.2 אינץ 'עם בסיס 1 אינץ' ומגיע עם ברגי הרכבה, עוגנים ובסיסים. נפרד מהפרעת דלתות טריקת ושלום לשינה שלווה ובלתי מופרעת עם פקק דלת האביב של FIGO Home! מוצר חדשני זה נועד למנוע התנגשות של ידיות דלתות עם קירות, תוך ביטול הצליל הקולני והצורם של דלתות הטרחה. ניתן להתקין אותו בקלות בחדר השינה, בחדר האמבטיה, בסלון, במשרד עסקים, בבית הספר ומתאים לכל הדלתות/הקירות. ? התקנה מהירה וקלה - האם זה לא מדהים? פגוש הדלת הזה להגנה על הקיר לוקח רק כמה דקות להתקנה מכיוון שהם רק דורשים מברג כדי לחבר לקירות או ללוחות הבסיס שלך. תחנת דלת האביב שלנו היא חומרת פרימיום לשיפור הבית. האם זה גורם נזק לביתך ויוצר הפרעות רועשות?. ניתן להתקין אותו בקלות בחדר השינה, בחדר האמבטיה, בסלון, במשרד עסקים, בבית הספר ומתאים לכל הדלתות/הקירות.2 אינץ 'עם בסיס 1 אינץ' ומגיע עם ברגי הרכבה, עוגנים ובסיסים. עצירה של קפיץ, עשויה מפלדת סגסוגת איכותית, אורך 3. מגן על ידית הדלתות לקירות סופג את כוח ההשפעה ומפחית נזק לדלת ובקיר, ומונע את ידיות הדלת להכות את הקיר ישירות על ידי פעולת מחסום טוב בין הדלת לקיר. עם עיצוב פשוט ועם זאת יעיל, עצירה זו של דלת הקיר תבצע את העבודה ותגן על הקירות שלך על ידי ידיות הדלת הנוקשות. זה לא מדהים? פגוש הדלת הזה להגנה על הקיר לוקח רק כמה דקות להתקנה מכיוון שהם רק דורשים מברג כדי לחבר לקירות או ללוחות הבסיס שלך.2 אינץ 'ומגיעה עם קצה גומי אידיאלי לריפוד רך. התהליך כולו פשוט ופשוט, כך שלא תצטרך לדאוג להתקנתם. עם עיצוב פשוט ועם זאת יעיל, עצירה זו של דלת הקיר תבצע את העבודה ותגן על הקירות שלך על ידי ידיות הדלת הנוקשות. חבילת פקקי דלת קיר עמידה ומגוונת זו נמצאת במרחק לחיצה אחת ממך. ✔️ לא עוד דלתות טריקת - אם הגנה על הקירות שלך מפני דלתות הנגרות פתוחות היא המטרה העיקרית שלך, מגן קיר הדלת שלנו הוא אפשרות קלה שמציעה ערך רב.

פרטים נוספים

מבחר קונים