.

.

סט אבן השחזה של ווטסטון 4 צדדי חצץ 400/1000 3000/8000 ערכת אבן מחדד סכין עם רצועת עור, אבן משטחת, מדריך זווית סיליקון ללא החלקה, מדריך זווית סיליקון.

סט אבן השחזה של ווטסטון 4 צדדי חצץ 400/1000 3000/8000 ערכת אבן מחדד סכין עם רצועת עור, אבן משטחת, מדריך זווית סיליקון ללא החלקה, מדריך זווית סיליקון.

הערכת המבקרים:

ILS 3.00
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

אבן החידוד הזו יכולה מאוד הגדל את חיי הכלי שלך והקל על חייך אנו מרוצים מאוד מאיך שאבני המים שלנו מאזנות את שתי התכונות. אבן החידוד הזו יכולה מאוד הגדל את חיי הכלי שלך והקל על חייך. Conground Bond קשה יותר】 Pkarzam Specting Supples Suppents אבני מים בנויים עם קשר מוגבל ולא עם קשר שרף. הם מדגישים פעולות חיתוך מהירות, חלק מהמהירות ביותר שראינו. השימוש באבן הוויסטה שלנו קל מאוד וחסכוני. 【הודעה על השימוש】】 הם אבן השרייה, וצריך להכניס אותם למים למשך 10-20 דקות עד לרווי לפני השימוש. הם מרגישים יציבים, לא בוציים או רכים כמו שאבני מים אחרות יכולות. לעתים קרובות, אבנים מהירות בדיוק מכיוון שהן מתפרקות במהירות וחושפות חצץ טרי בעת השימוש. אין צורך בחידוד/כיבוד יקר שכן הוא נועד לעבוד עם מים. עם זאת, בניגוד לאבנים אחרות המרתיעות את האחסון במים, הקשר של השחזה מספק אבני מים לא ישפיל במגע מים ארוך טווח. 【רב תכליתי】- ערכת מחדד אבן רטובה לכל פריט שאתה רוצה לחדד ומלוטש, כולל סכיני מטבח/סכיני ציד/סכיני פירות/סכין חיצונית/להב/מספריים וכו '(למעט סכינים משוננות וסכיני קרמיקה). אבנים שלא מתפרקות במהירות מצד שני מקריבים מהירות חיתוך לטובת החזקת צורתם יותר. עם זאת, בניגוד לאבנים אחרות המרתיעות את האחסון במים, הקשר של השחזה מספק אבני מים לא ישפיל במגע מים ארוך טווח. Pkarzam עיצב סדרה חדשה של אבנים המייצרות רמה גבוהה יותר של קשיות, קרביד ושחיקה לעמידה המודרנית. אתה יכול להרגיש את פעולת החיתוך בזמן השימוש באבנים אלה. Pkarzam עיצב סדרה חדשה של אבנים המייצרות רמה גבוהה יותר של קשיות, קרביד ושחיקה לעמידה המודרנית. אנו מוצאים שמעניקים להם תחושה מגיבה בשימוש. אנו מוצאים שמעניקים להם תחושה מגיבה בשימוש. Pkarzam מבין שהשפים צריכים לחדד את הסכינים שלהם בצורה יעילה ויעילה ככל האפשר וככזה סדרת אבנים חדשה זו משלבת רמה גבוהה יותר של שחיקה כדי להשיג גימור עקבי בזמן מינימלי. 【לובש קשה】 אלה אבנים מאוזנות היטב. עם זאת, הם גם שומרים על צורתם היטב, לא דורשים שטח מחדש מוגזם.

פרטים נוספים

מבחר קונים