.

.

עץ קשה של פרדס 12 אינץ 'סגלגל כפרי סגלגל כפרי בצק עץ זית קערת לחם סירת סירות בצורת סירה - קצה קליפה חי. עיצוב בית חווה לפירות, סלטים, חטיפים, פופקורן. ב- LG 10 או XL 12.

עץ קשה של פרדס 12 אינץ 'סגלגל כפרי סגלגל כפרי בצק עץ זית קערת לחם סירת סירות בצורת סירה - קצה קליפה חי. עיצוב בית חווה לפירות, סלטים, חטיפים, פופקורן. ב- LG 10 או XL 12.

הערכת המבקרים:

ILS 0.33
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עצי זית ותיקים ויפים שאינם נושאים נקצרים ומוחזרים על עץ הקשה היקר שלהם תחת היתר ממשלתי, לפני שנשתלים עצים חדשים במקומם. נגב מדי פעם עם שמן זית / מינרלים או שעוות דבורים בדרגת מזון כדי למנוע מעץ לייבוש. ✔️ קערות עץ זית של פרדס קערות ווחות זית מייצרים מתנות ייחודיות ומותאמות אישית ליום הולדת, חתונה, יום נישואין, חג המולד, חג ההודיה, חומרי בית, או "אני אוהב אותך" לשף האהוב עליך, לבשל, ​​מארח / מארח או נינג'ה מטבח. ✔️ גדלים : גדולים (10 x 5-6 x 4 אינץ ') וגדולים במיוחד (12 x 6-7 x 4 אינץ'). יד יפהפה הסתיימה עם חמישה דגני נייר זכוכית עדינים יותר ברציפות, ואז אטומים בשמן זית. הממדים הם +/- 1 אינץ '; לחלקים מסוימים יש קצה קליפה פחות או יותר. תמונות הן דוגמאות, לא היצירה שנשלחה. צורה, תבואה, צבע ופגמים טבעיים משתנים עם כל חתיכה בגלל תכונות של עצי הזית המיושנים, ומכיוון שכל חתיכה מגולפת ביד. קערות הן כפריות סופר עם קשרים טבעיים, סדקים וקצוות לא אחידים האופייניים לעץ זית עתיק ✔️ קערות אלה כבדות, בדרך כלל בעובי של 0.✔️ מעוצב בעבודת יד מחתיכה יחידה של עץ זית מוצק שנקטף ברציפות מעצי זית מיושנים (בדרך כלל בני 200-300 שנה) בדרום הים התיכון. שלם את מצגות שולחן הבית או המטבח שלך עם כשרון של שף מקצועי לחברים, למפגשים משפחתיים או למסיבות. כולל גרגרי בורל אקזוטיים בצבעי עץ זית טבעי (ללא כתם), צורת סירות סגלגלה, עם קצה קליפה חי. Products מוצרי Borchard Bardwoods מיוצרים באופן בר -קיימא ומעוצבים בקפידה על ידי הסכם סחר הוגן, על ידי אומנים מיומנים במפעל קטן בבעלות משפחתית במדינה הצפון אפריקאית של תוניסיה.

פרטים נוספים

מבחר קונים