.

.

מגרדים קרח מברשות שלג מגרד חלונות מכונית מטאטא שלג קרח ומגרד מברשת מגרדים קרח קסום למכונית הסרת השמשה הקדמית מגרד חורף מכונית חורפית.

מגרדים קרח מברשות שלג מגרד חלונות מכונית מטאטא שלג קרח ומגרד מברשת מגרדים קרח קסום למכונית הסרת השמשה הקדמית מגרד חורף מכונית חורפית.

הערכת המבקרים:

ILS 24.70
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

אם אתה רוצה לנקות זכוכית כשאתה מבצע ניקוי בתים בפסטיבלים, מגרד הקרח ומברשת השלג עם מגב הוא בחירה טובה יותר מברשת שלג יכולה לעזור לך במהירות להבריש שלג רופף משמשות קדמיות, גגות, דלתות, ברדסים ומראות צד. ניתן להסיר את מברשת השלג ולהכניס לשקית האחסון המאובזרת, שאינה תופסת מקום ברכב. הסרת מים או עלים עם מגב : המגב שלנו מסיר לא רק שלג, אלא גם מים על השמשה הקדמית או העלים. שם מוצר : חימום חומר Shovel Product שלג : ABS + רכיבים אלקטרוניים גודל תוצר : 27 * 9 סמ"ק משקל רשת : בערך 127 גרם תכונות תכונות תכונות : יכול לשמש לחפיפת שלג, לגרד כפור, לריח, לגרד גשם, להגנת המגבים. נוצר רך יסיר מים עומדים וייפלו עלים מהמכונית. נוצר רך יסיר מים עומדים וייפלו עלים מהמכונית. אתה יכול גם לנקות את הכוס בבית או במשרד שלך! חומר הסיליקון עמיד ורך ומגן על האוטומטי שלך בכל עת. חומר הסיליקון עמיד ורך ומגן על האוטומטי שלך בכל עת.הסרת מים או עלים עם מגב : המגב שלנו מסיר לא רק שלג, אלא גם מים על השמשה הקדמית או העלים. מגרד הקרח ניתן לניתוק לשימוש מהיר וקל יותר. אתה יכול גם לנקות את הכוס בבית או במשרד שלך! חומר הסיליקון עמיד ורך ומגן על האוטומטי שלך בכל עת.

פרטים נוספים

מבחר קונים