.

.

ערכות ציור יהלומים של QuiteDew למבוגרים, ציור יהלומים מצויר, אמנות יהלום אנימה למבוגרים מתחילים, מלאכת אמנות DIY DIY עיצוב קיר ביתי 12X16 אינץ '.

ערכות ציור יהלומים של QuiteDew למבוגרים, ציור יהלומים מצויר, אמנות יהלום אנימה למבוגרים מתחילים, מלאכת אמנות DIY DIY עיצוב קיר ביתי 12X16 אינץ '.

הערכת המבקרים:

ILS 9.99
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

בדוק את מספר הקוד ואת הסמל המתאים ליהלום ובד ניתן ליצור חגים בבית, המתאימים לקשישים להיפטר מהחיים המשעממים. אם תמונת היהלום שקיבלת חסרה יהלומים, אנא צור איתנו קשר באמצעות הדוא"ל בהקדם האפשרי. ניתן לאחסן את הציור המוגמר במשך יותר מ 20 שנה. מתאים למתחילים וילדים, לטפח את הידיים של ילדים על יכולת וסבלנות ולהרחיק ילדים ממוצרים אלקטרוניים. יכול לגרום למבוגרים להירגע, מגיפה. ❤ 【שמחת החיים】 : ערכות אמנות יהלומים למבוגרים מתאימות לאינטראקציה בין ילדים של הורים משפחתיים, ערכות ציור יהלומים לילדים מטפחות ידיהם של ילדים על יכולת וסבלנות, ולהתרחק ממוצרים אלקטרוניים. פתח את החבילה, הוציא את הבד, היהלומים והכלים . מתחילים של ערכת ציור יהלומים עוזרת לקשישים להיפטר מהחיים המשעממים, מעשיר את זמן החג של הצעירים, ליצור בבית במהלך המגיפה, מתאים מאוד להרפיה משפחתית. ❤ 【קישוט יפהפה】 : אם החדר שלך תפל, ערכת אמנות יהלום DIY 1 זו תקשט את הסלון או חדר השינה שלך, מטבח, משרד, חדר אוכל, בר וכו 'ותהפוך אותו לתוסס. הדבק את היהלום על הסמל המתאים על הכריכה בעט . זה יהפוך את החדר שלך לעולמכם יותר יפה, וזה גם דבר טוב להפחית את הלחץ. ציורי דימונד הם גם מתנות טובות לקרובי משפחה ולחברים, והם מהווים בחירה טובה להערכה ואוסף. אם תרצו, אנא לחץ על "קנה עכשיו" והתחל ליהנות מערכת ציור DIY 5 D Diamant משלך. חשוף רק את האזורים הדרושים כדי להימנע מאבק בחלקים דביקים אחרים. ציור יהלומים מקדח מלא אם חסר לך יהלומים, אנא צור קשר עם המוכר באמצעות הדוא"ל ואנחנו נספק לך יהלומים בחינם. הכניסו את היהלום לקופסת פלסטיק.❤ 【ערכות צביעת יהלומים】 : אביזרי וכלים לאמנות יהלומים : 1*עט יהלום, 1*דבק, 1*מגש אחסון יהלומים, שקית רוכסן 8*, כל צבע מספק יהלום נוסף של 30%. המסגרת אינה כלולה, אתה יכול לקשט אותה בעצמך.

פרטים נוספים

מבחר קונים